Zapraszamy do zasmakowania w naszych specjałach!


Restauracja – przyjęcia okolicznościowe. Prowadzone przez nasz hotel restauracja oraz bar zadowolą wszystkich gości szukających dla siebie komfortowego miejsca do spędzenia swojego czasu z bliskimi czy w gronie biznesowym.

Chcemy dawać gościom naszego hotelu pełną obsługę, w naszej hotelowej restauracji mogą znaleźć Państwo wiele doskonałych dań przygotowywanych przez naszego szefa kuchni. Dzięki nim pobyt w naszym hotelu z pewnością będzie dla Państwa jeszcze bardziej przyjemny. Również zachęcamy do odwiedzenia naszego baru, gdzie przy drinku będzie można spędzić udany czas.

Prowadzona przez nas hotelowa restauracja to elegancko urządzona przestrzeń, gdzie czekają na Państwa pyszne dania przygotowywane z najlepszej jakości składników. Specjalizujemy się przede wszystkim w klasycznych daniach kuchni polskiej, ale również w naszym menu znaleźć można szeroki wybór dań kuchni międzynarodowej.

Dzięki temu każdy z naszych gości jest w stanie znaleźć u nas dla siebie coś wspaniałego. Dopełnieniem naszego menu jest bogata karta win – nasz kelner będzie w stanie doradzić Państwu najlepsze trunki.

Działający w naszym hotelu bar to idealne miejsce do spotkań po godzinach wraz ze współpracownikami oraz znajomymi. Prezentujemy tutaj szeroką gamę trunków pochodzących z różnych zakątków świata, a nasi barmani będą mogli przygotować dla Państwa różnorodne drinki będące idealnym dopełnieniem relaksującego wieczoru.

Zajmujemy się również organizacją imprez zamkniętych – okolicznościowych oraz biznesowych. Nasza restauracja jest wyśmienitym miejscem do urządzenia wesela, komunii, chrzcin, urodzin, imprezy integracyjnej przy dobrym jedzeniu czy też bankietu firmowego.

W przypadku organizacji imprez tego rodzaju jesteśmy również w stanie ustalić indywidualne menu, które będzie odpowiadało Państwa potrzebom.

W razie dodatkowych pytań związanych ze świadczonymi przez nas usługami pozostajemy również do Państwa dyspozycji – zachęcamy do kontaktu, a nasz pracownik będzie mógł bliżej zaprezentować Państwu ofertę i doradzić odpowiednie rozwiązania w zależności od życzeń.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej restauracji oraz baru!

 

Restauracja – imprezy okolicznościowe – przyjęcia – Zgierz, Stryków, Kutno, Ozorków, Łęczyca