KOMFORTOWE NOCLEGI

Hotel – usługi hotelarskie. Gustownie urządzone pokoje, komfortowe łóżka, miła i pomocna obsługa, piękna okolica zachęcająca do spędzania czasu na rozmaite sposoby – to wszystko powoduje, że nasz hotel to najlepszy wybór dla wymagających gości.

Nasz hotel oferuje noclegi dla gości poszukujących komfortu i profesjonalnej obsługi – to tutaj przygotowaliśmy dla Państwa szereg eleganckich pokojów wraz z prywatnymi łazienkami, a także bogatym wyposażeniem, między innymi telewizorem. Dzięki którym pobyt u nas jest tak komfortowy i pozwoli Państwu na zapomnienie o codzienności.

Stworzyliśmy miejsce, które jest doskonałe do relaksu – dzięki nam mogą Państwo zaplanować przyjemny czas podczas swojego urlopu. W trakcie którego można również zwiedzić okolicę, zobaczyć rozmaite zabytki czy też spędzić go aktywnie. Również zapraszamy do nas gości podróżujących w celach biznesowym Dlatego jeżeli poszukują Państwo hotelu, który będzie idealny w tym celu, także jesteśmy do dyspozycji.

Zależy nam na pełnym zadowoleniu naszych gości, dlatego też przygotowaliśmy dla nich również szeroką gamę udogodnień. Na tych szukających wyśmienitego menu czeka nasza hotelowa restauracja, które specjalizuje się w daniach kuchni polskiej i międzynarodowej. Również zapraszamy do naszego baru, gdzie można zasmakować w trunkach pochodzących z różnych zakątków świata.

Nasz hotel jest również doskonałym miejscem do organizacji różnego rodzaju spotkań okolicznościowych oraz biznesowych, między innymi wesel, komunii, urodzin, rocznic, imprez integracyjnych, bankietów. Zadbamy całkowicie o to, aby razem z nami mogli Państwo spędzić miłe chwile.

Na stronie można już teraz bliżej zapoznać się z informacjami na temat dostępnych w naszym hotelu pokojów, ich wyposażenia, a także cen pobytu. W razie dodatkowych potrzeb i pytań nasi pracownicy także pozostają do Państwa dyspozycji i postarają się zrobić wszystko, aby pobyt w naszym hotelu okazał się komfortowy. Na naszej stronie internetowej można już teraz zapoznać się z galerią zdjęć naszego hotelu oraz pokojów.

Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych usług!